• Nieuw bestuur Beekerhoek

    “Met 7 heren sterk gaan we voor 2014 een nieuwe koers varen en proberen we onze bijdrage te leveren om het ondernemersklimaat in Beek te optimaliseren”

  • Welkom op Beekerhoek

    Welkom op Beekerhoek. Een industrieterrein midden in bruisend Beek met meer dan 50 ondernemers welke lid zijn van onze stichting.

  • Beekerhoek samenwerking

    En midden op Beekerhoek ligt Makado Beek. Het grootste overdekte winkelcentrum in de regio met vrij parkeren.

  • Camera bewaking

    Park Management Westelijke Mijnstreek is onze gesprekspartner die onze belangen behartigd voor bijvoorbeeld het cameraproject.

  • Belevend Beek

    Bruisend en Belevend Beek met top ondernemers en producten van hoog niveau. Beek Bloeit en Makado, een mooie aanvulling in het producten skala.

Bedrijventerrein Beekerhoek te Beek

Deze site is allereerst gemaakt om de leden van Beekerhoek te informeren over actualiteiten en informatie te delen over de lopende zaken waar het bestuur bij betrokken is. Tevens is deze site bedoeld voor niet leden om ook hen met het actieve karaker van ons industrieterrein kennis te laten maken.

De ontwikkeling van het industrieterrein is begonnen met een oprichtingsvergadering onder het initiatief van de Heer B.Peperkamp op 23 april 1980 waarbij tien ondernemers van het industrieterrein aanwezig waren. De oprichting acte werd op 3 oktober 1980 getekend bij notaris Oomen te Stein. Hiervoor afgaand had men middels een enquête al gekozen voor de naam “Stichting Handelscentrum Beekerhoek.

Stichting Handelscentrum Beekerhoek staat voor: Het promoten van het “Handelscentrum Beekerhoek “, het behartigen van de belangen van de aldaar gelegen ondernemingen en het activeren van de onderlinge handelsactiviteiten, een en ander in de meest ruime zin van het woord.


Web links

Aviation Valley www.aviation-valley.nl

Beek Bloeit www.beekbloeit.nl

Belevend Beek www.belevend-beek.nl

Gemeente Beek www.gemeentebeek.nl

Gemeente Stein www.gemeentestein.nl

Genhout online www.genhout.nl

Makado Beek www.makadobeek.nl

Ondernemers vereniging Maaskant–Stein www.maaskant-stein.nl

Spaubeek onderneemt www.spaubeekonderneemt.nl

Stichting Baeter Laeve www.baeterlaeve.nl

 

Beeker Evenementen Commite
Voor vragen neem contact met ons op.

Blijf op de hoogte

Blijf op de hoogte van het laatste
nieuws van Beekerhoek per email.



Laatste nieuws

Algemene Verordening Gegevensbescherming

13-02-2019  Vanaf 25 mei 2018 is de Algemene verordening gegevensbescherming van toepassing.

100% open glasvezelnetwerk

26-01-2016  Fore Freedom zal uw bedrijventerrein voorzien van een 100% open glasvezelnetwerk.

Keurmerk Veilig ondernemen